Tags
Gerbie’s prijsvraag. De onregelmatig terugkerende vraag (dit is deel 37) voor de bezoekers van dit blog, met slechts een virtuele veer voor de winnaar, de eerste die het juiste antwoord in de reactiebox weet neer te zetten.
De vraag is erg simpel. Is de lijst compleet? Wat is de overeenkomst? Zo nee, welke stad ontbreekt? Of zijn het zelfs steden?
Vaticano (Vatikaanstad) heb ik nog niet ontdekt. Mogelijk vul ik dit antwoord nog aan. Voorlopig is dat mijn antwoord.
LikeLike
En 30 seconden later zie ik het wel staan. Dus voorlopig heb ik nog geen antwoord. Ik zoek verder.
LikeLike
Mogelijk maak ik me volledig belachelijk omdat ik te snel reageer. Zie ik Pristina in de lijst. Nee, dus Pristina is mijn antwoord. Ook Tirana zie ik niet zo gauw. En Bern zou eigenlijk niet in deze lijst moeten staan … Antwoord Pristina en Tirana
LikeLike
De Tour win je niet enkel in een tijdrit. Soms moet je ‘de tijd’ nemen voor je aanvalt. Dat is mijn les van vandaag. Toch maar een laatste (definitieve antwoord). Ik hoop dat de jury dit accepteert. Pristina. Tirana en Talin
LikeLike
Het zouden de hoofdsteden van de Europese landen moeten zijn, maar ik mis nog: Tirana, Pristina, Chisinau, Tallinn en Ankara (al ligt dat in het Aziatische deel)
LikeGeliked door 1 persoon
Verdorie … Moldavië over het hoofd gezien.
LikeLike
O.a. Cardiff…de hoofdsteden van de afzonderlijke landen van het VK staan er niet op.
LikeLike
Belfast en Glasgow en de al eerder door Wouter vermeldde.
LikeLike